Programlarımız

Disiplinlerarası mühendislik araştırmaları ve geliştirme çalışmalarının başarısı bilgi ve pratiğin dengesini gerektirmektedir. DeepTech Engineering, bilim insanlarının, mühendislerin ve teknolojik çalışmalar yapan kişilerin profesyonel gelişimlerine önemli katkılarda bulunmaktadır. Mevcut çalışmalara öğrenme ve öğretmeni etkin biçimde entegre edilmesini sağlamakta, araştırma ve teknoloji geliştirme ile en yeni eğitim metotlarını birleştirmekteyiz. Uluslararası iletişim ve müşteriler dikkate alınarak Türkçe eğitimlerin yanı sıra Almanca, İngilizce ve Arapça eğitim imkanlar da sunmaktayız.

Kısa Kurslar

Kısa kurs katılımcıları, tekstilden enerji sistemlerine dek alanlarında öncü, uluslararası tanınırlığı olan akademisyenlerden eğitim alma fırsatı bulacaklardır. Yüz yüze veya canlı çevrim-içi olacak şekilde bir ila üç gün sürecek bu yoğunlaştırılmış kurslar, çığır açan araştırmaları endüstri kökenli ve akademik katılımcıların bilgileriyle birleştirecektir.

Calıştay

Gelişmelere ayak uydurmak, firma stratejileri geliştirmek ve tam potansiyellerine ulaşabilmek adına
mühendis ve teknik yöneticilerin eğitim ihtiyaçları bulunmaktadır. Araştırma, inovasyon ve teknoloji
ile ilgili konularda uzman kişilerden alınacak eğitimler başarının anahtarını oluşturacaktır. Akademi
ve iş dünyasındaki profesyonellerin kendilerini geliştirerek şimdi ve gelecekte karşılaşabilecekleri iş ile
ilgili zorlukların üstesinden gelebilmelerine olanak taşıyacak bireysel ve yapılandırılmış atölye
çalışmaları sunulmaktadır.

Uygulamalı Eğitimler

Endüstri ile ilişkili konularda bireysel veya organizasyonel uygulamalı eğitim imkanları sunulmaktadır. Sertifikalı uluslararası eğitimcilerimiz kendi alanlarında uzun süreden beri uzman olup, müşterilerimizle bir araya gelmeyi sabırsızlıkla beklemektedirler.

Sertifika Programları

Partner üniversitelerimiz ile işbirliği içerisinde çalışarak, kariyer gelişiminize katkıda bulunacak ve belirli bir derin-teknoloji veya ilgi duyduğunuz başka bir teknoloji alanında yetkinliklerinizi ve becerilerinizi geliştirmenize olanak tanıyacak çok çeşitli sertifika programları sunmaktayız.
Bireysel talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

© DeepTech Engineering

Wir benötigen Ihre Zustimmung zum Laden der Übersetzungen

Wir nutzen einen Drittanbieter-Service, um den Inhalt der Website zu übersetzen, der möglicherweise Daten über Ihre Aktivitäten sammelt. Bitte prüfen Sie die Details und akzeptieren Sie den Dienst, um die Übersetzungen zu sehen.